17 Temmuz 2014 Perşembe

Otelz.com : Yolcunun Dostu


 
Seyahatlerin en önemli kısmı belki de konaklamadır.  Seyahatlerde yola çıktığınız andan itibaren geceyi nerede geçireceğinizi düşünmemelisiniz. İster tatil için olsun ister diğer seyahat türleri için olsun değerli ve kısıtlı vaktinizi harcamamak için amacınıza uygun bir otel rezervasyonunuzun olması gerekiyor. Aksi takdirde tecrübe ile sabit kötü sürprizlerle karşılaşma olasılığınız yüksektir. Peki, gideceğiniz şehri yeteri kadar tanımıyorsanız size uygun oteli nasıl bulacaksınız?

Bu konuda Otelz.com kullanımı oldukça basit online rezervasyon sistemi ile size yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken sadece gitmek istediğiniz şehri ve gidiş-dönüş tarihlerini belirlemek. Örneğin Bodrum otelleri araması mı yapıyorsunuz? Otelz.com Bodrum’da size uygun otellerin listesini farklı fiyat kriterlere göre sıralayacaktır. Gerisi bütçenizi uygun olanı belirlemek olacaktır.  Belirli bir lokasyonun (Örn: Akvaryum Koyu, Şehir Stadı vs. ) çevresindeki otelleri de arama seçeneği sistemin size sağladığı faydalardandır. Ayrıca tematik aramalar da yapma imkânınız bulunmaktadır  (Örn: Golf, Kayak, Bakıcı, Engelli vs)


Otelz.com’un rakiplerinden  en önemli avantajı ön ödemesiz bir sisteme sahip olmasıdır.  Otelde Öde seçeneği ile müşterilerine gönül rahatlığı ile tesis seçme imkânı tanımaktadır. Rezervasyon ücretinin olmaması, son dakika ve erken rezervasyon fırsatları, ücretsiz iptal seçeneği, 3000’den fazla tesis Otelz.com’un diğer öne çıkan avantajları arasında yer almaktadır.  

Otelz.com otel arama pazarına 2013 yılında giriş yapmasına rağmen güçlü teknolojik altyapısı ve deneyimli personel kadrosu ile tüketiciden tam not alarak hızlı bir yükseliş grafiği yakalamıştır. Sektördeki melek yatırımcıların da dikkatini çekerek büyümesine devam etmekte ve hizmetlerini artırmaktadır.


Otelz.com Reklam Filmi  : 

1 yorum:

Devirdaim dedi ki...

hadi hayırlısı :)

Yorum Gönder

 
Design by Wordpress Theme | Bloggerized by Free Blogger Templates | free samples without surveys