11 Ekim 2014 Cumartesi

Gezinomi.com Erken Rezervasyon Fırsatları


En ekonomik tatil yapma yöntemlerinin başında erken rezervasyon gelmekte. Hem otel hem de uçak masrafları yarı yarıya düşürülebilmektedir. Bu sayade kısıtlı bütçesi olan biz seyahatseverler daha fazla ülke/şehir görme imkanı sağlayabiliriz. Son dakikaya kadar nereye gideceğinizin nerede kalacağınızın belli olmaması gibi sorunlarla da uğraşmak zorunda kalmayacağımız gibi zamandan da tasarruf  sağlamış oluruz. Yurtdışında bu yöntem uzun yıllardır kullanılmaktayken ülkemizden ancak son yıllarda yaygınlaşmıştır. Bu hizmeti sınan Gezinomi.com gibi öncü online rezervasyon şirketleri hayatımızı kolaylaştırmıştır. "En uygun fiyat garantisi" slogonı ile yola çıkan Gezinomi.com müşterilerine erken rezervasyon fırsatları sunmaktadır.Gezinomi.com ile yapacağız erken rezervasyonlarda %50’ye varan indirim avantajının yanında beğendiğiniz otellerin en güzel odalarında kalma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca "Erken Rezervasyon İptal Sigortası" hizmeti ile içinizi rahatlatacak bir imkan sunmakta.  Anadolu Sigorta güvencesi ile rezervasyonunuzdan vazgeçmek durumunda kaldığınızda tatil başlangıç tarihinize 72 saat kalaya kadar ön koşulsuz ve %100 kesintisiz iade garantisi sağlıyor.

Gezinomi.com'da rezervasyon yapmak çok kolay. Tatilinizi Akdeniz'in kumsallarında mı geçirmek istiyorsunuz ? Otel arama bölümüne girip  Antalya Otellerini aratmanız ve size uygun tarihlerde rezarvasyon yaptırmanız yeterli. Sonrası  Antalya'yı doyasıya yaşamak. Neler mi mesela ? Bir yandan Konyaaltı Plajı'nda olsun Lara  Plajı'nda olsun ya da diğer muhteşem plajlarda deniz kum ve güneşin tadını çıkartırken diğer taraftan tarihin kokusunu hissedeceksiniz. Aspendos'tan Perge'ye, Olimpos'tan Side'ye kadar onlarca antik kent hemen yanı başınızda olacak. Serinlemek istediğinizde Köprülü Kanyon'a çıkacaksınız. Sizi Toroslardan esen rüzgarlar karşılayacak. Kanyonun duvarlarındaki gözelerden kaynayan suların oluşturdu derelerin sesi ruhunuzu dinlendirecek. Manavgat, Düden  yada Kurşunlu Şelaleler'nde doğa sizi kucaklayacak. Dim Mağarası'nın gizemli derinliklerinde kaybolurken, Dim Çayı'nda ayaklarınız suyun içinde çayınızı yudumlayacaksınız.

Bunun gibi bir tatil fırsatları yaşamak için sizin elinizde. Gezinomi.com istediğiniz otel veya tur rezarvasyonu ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu arada gezginlerin dostu Müze Kart Plus sahiplerinin gezinomi.com’dan yapacakları tüm otel rezervasyonları ve yurt içi tur alışverişlerinde indirim hakkı olduğunu unutmayın.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Design by Wordpress Theme | Bloggerized by Free Blogger Templates | free samples without surveys